- ingilizce türkçe (Makale)
- Nelere Dikkat Etmeliyim?
- Özellikler
- Demo (Download)
- Ekran Görüntüleri
- Basın Bülteni
- Kurulum Gereksinimleri
- Çeviri Programı Örnekleri
Email :
Şifreniz :
 
Üye ol
Şifremi unuttum
Aktivasyon gönder
Sametran Ebülten
Duyurularımız için lütfen e-mail adresinizi ekleyin
 
 
 

Sametran haberini İzlemek için tıklayın
 
Pcworld dergisindeki - ingilizce türkçe çeviri
 
Pc Magazine dergisindeki - ingilizce türkçe çeviri
 
İTO Gazatesi - ingilizce türkçe çeviri
 
Chip Dergisindeki - ingilizce türkçe çeviri
 
Dünya Gazetesindeki - ingilizce türkçe çeviri
 
ingilizce türkçe
 
ingilizce türkçe çeviri programı
 

Çeviri Programı Sametran, İngilizce Türkçe Örnek Metin Çevirileri

İngilizce Metin: Türkçe Çevirisi:
Pipeline in 1988, İstanbul Metropolitan Municipality initiated the necessary actions for the rapid transition to natural gas usage in the industry and city network. 1988'de boru hattı İstanbul Büyükşehir Belediye'si, endüstri ve şehir ağında doğal gaz kullanışına hızlı değişim için gerekli eylemleri başlattı.
The house which Abraham Lincoln was born in is still standing. Abraham Lincoln'un doğduğu ev hala duruyor.
Overview
The reports page is used to generate various reports for a specified reporting period. To generate a report, select a report period using the date selection tools provided on the left hand side, then select a report. After a report is produced, use the icons at the top of the report to export the report or preview the report in print preview mode.
Genel Bakış.
Raporlar sayfası, bir belirtilen rapor verme periyodu için çeşitli raporları oluşturmayı kullanılır. Bir raporu oluşturmak için , sol kenarda sağlanmış tarih seçim araçlarını kullanan bir rapor periyodunu seçiniz , sonra bir raporu seçiniz. Bir rapor üretildikten sonra , raporu vermek için raporun üstünde simgeleri kullanınız veya Baskı Önizleme modunda raporu önceden görünüz.
The following icons indicate message priority, whether message have files attached, and whether message are marked as read or unread. Aşağıdaki simgeler, ileti, okunan yada okunmayan olarak işaretlenip işaretlenmediği ve , ileti dosyalar iliştirip iliştirmedikleri , ileti önceliğine gösterir.
Although my friend invited me to a party, i do not want to go. Arkadaşım, beni bir partiye davet ettiği halde , ben gitmeyi istemem.

Rich Edit Control Overview
(from Win32SDK Help)

A rich edit control is a window in which the user can enter and edit text. The text can be assigned character and paragraph formatting, and can include embedded OLE objects. Rich edit controls provide a programming interface for formatting text. However, an application must implement any user interface components necessary to make formatting operations available to the user.

Zengin Düzenleme Denetim Genel Bakış'ı (Win32SDK Yardım'ından).

Bir zengin düzenleme denetimi, kullanıcının, metni girebileceği ve düzenleyebileceği de bir penceredir. Metin, karakter ve paragraf biçimlendirmesini atanabilir , ve yerleşmiş OLE nesnelerini içerebilir. Zengin düzenleme denetimleri, metni biçimlendirmek için bir programlama arabirimini sağlar. Fakat , bir başvuru kullanıcıya kullanılabilir işlemleri biçimlendirmeyi yapmak için gerekli herhangi bir kullanıcı arabirim bileşenini uygulamalı.

As you know i hope you will succeed your activities. Bildiğin gibi ben sizin, aktivitelerinizi başaracağınızı ümit ederim.
   
Not :  
Bu çeviri örnekleri SamePub çeviri programı ile yapılmıştır. Makina çevirisi (Machine Transalation MT) kullanarak mükemmel derecede İngilizce'den Türkçe'ye çeviri yaparken, çeviri programı kullanırken dikkat etmeniz gereken hususları sitemizdeki makaleleri okuyarak bulabilirsiniz.
Bu sitenin hakları Bilgi PARKI tarafından saklı olup sitenin içeriği izinsiz olarak hiçbir yerde kullanılamaz.

G.Pala Mh. Nadide Sk No:11 Avcılar - İstanbul
Tel:0 212 425 5005 (pbx) Faks:0 212 425 1900

Powered by Bilgi PARKI

Flash Games | Site Haritası

Müşteri HizmetleriMüşteri Hizmetleri Teslimat ŞartlarıTeslimat Şartları İade Şartlarıİade Şartları